BÅSTAD 4-17 juli 2022

BÅSTAD 4-17 Juli 2022

KONTAKT

KONTAKTA OSS

Ta gärna kontakt med oss om ni har några frågor eller funderingar.

Allmänna frågor skickar ni till: info@nordeaopen.se

Christer Hult

Tournament Director ATP

christer.hult@arenabastad.se

Sofia Arvidsson

Tournament Director WTA

sofia.arvidsson@nordeaopen.se

Magnus Norman

Sportchef

magnus@magnusnorman.com

Sara Bergh

Sponsor Relations

sara.bergh@arenabastad.se

Lotta Olmarker

Project Manager

lotta.olmarker@arenabastad.se

Mikael Falk

Project Manager

mikael.falk@arenabastad.se

Viktor Hägerström

Project Manager

viktor.hagerstrom@arenabastad.se

Christian Ahlqvist

Press Officer

press@nordeaopen.se